You are currently viewing Nowi trenerzy w smart2know!

Nowi trenerzy w smart2know!

smart2know rozszerza swoją działalność, a nasz zespół został wzmocniony o dwóch z najlepszych trenerów w Polsce:

Dariusz Wawrzeniecki – psycholog, absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Doktorant Polskiej Akademii Nauk.

Moderator. Facylitator. Trener rozwoju osobistego. Prowadzi szkolenia i coachingi w języku niemieckim, który poznał podczas studiów prawniczych na Uniwersytecie Viadrina (FF/O). Certyfikowany konsultant. Insights Discovery Practioner

Specjalista, praktyk w obszarach: selekcja, rekrutacja, ocena i rozwój kadry menadżerskiej.

Wykładowca akademicki: -Uniwersytet SWPS, Podyplomowe Studia Trenerów Grupowych Uniwersytetu SWPS i Laboratorium Psychoedukacji.

Pracował m.in. w latach:

2007-2012 w Instytucie Rozwoju Biznesu (Obecnie IBD Business School)

2007-2010 Schenk Institute (www.schenk.pl)  jako Trener

2004 – 2007 Mercer Human Capital (www.mercerhr.pl) jako Senior Consultant

W latach 1998–2002 Wiceprezes firmy doradztwa personalnego People Sp. z o.o.(www.people.com.pl), równolegle Członek Zarządu firmy Międzynarodowa Grupa Finansowa Sp. z o.o. odpowiedzialny za Business Development Unit.

W ramach projektów rozwojowych dla kadry menedżerskiej obok pracy indywidualnej (mapowanie talentów, coaching, sesje feedbackowe) prowadzi specjalistyczne warsztaty, podnoszące w trwały sposób indywidualną i grupową skuteczność działania zespołów zarządzających oraz stopień rozumienia procesów ludzkich w organizacjach. Specjalizuje się w budowie systemów kompetencyjnych wykorzystywanych przy rekrutacji, selekcji, ocenie i rozwoju pracowników w oparciu o Behavioral Event Interview (BEI) oraz Assement Center.

Dariusz prowadzi również szkolenia, wykłady oraz warsztaty z zakresu:

  • umiejętności osobistych,
  • Train the Trainer dla trenerów wewnętrznych,
  • inteligencji emocjonalnej,
  • zarządzania sobą,
  • zarządzania konfliktem,
  • negocjacji,
  • mediacji,
  • komunikacji,
  • obsługi klienta,
  • technik sprzedaży.

Krzysztof Bobiński – trener, menadżer, psycholog

Głównym obszarem jego zainteresowań jest doskonalenie umiejętności przywódczych, funkcjonowanie zespołów oraz rozwiązywanie konfliktów (negocjacje, mediacje, facylitacja) ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji.

Krzysztof prowadzi warsztaty w Krajowej Szkole Administracji Publicznej oraz szkolenie centralne „Efektywne Zarządzanie Zespołem” dla Urzędów Wojewódzkich organizowanych przez KPRM (edycja roku 2019). Posiada doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, zarówno w prowadzonych projektach jak i również w kierowaniu międzynarodowymi zespołami.

Od kwietnia 2014 do 2017 Dyrektor ds. Administracji Sprzedaży i Logistyki na Europę Centralną i Wschodnią (CEE).

Stworzył metodologię przygotowania budżetu, która została doceniona w konkursie Supply Chain Designer 2016. Dobra kontrola budżetu pozwoliła mu na optymalizacje kosztów operacji oraz osiąganie najlepszych wyników kosztowych. Pracując w korporacji prowadził szkolenia i warsztaty wewnętrzne oraz zewnętrzne, coachingi (Certyfikacja na Coacha ICC 2010).

Posiada certyfikat Facilitation[1] Foundation (2018) potwierdzający umiejętności pracy z grupami.  Krzysztof jest również certyfikowanym ekspertem pracującym z pakietem narzędzi do diagnozowania i rozwijania zespołów Advisio: Competence Navigator, Delight Index, Synergia, Task Navigator, Star Tracks (2018). European Junior Logistician (2015). Certyfikowany PRINCE2 Practioner (2015) – Metodologia zarządzania projektami.

Współautor bloga: www.efektywnespotkaniabiznesowe.pl oraz autor cyklu artykułów publikowanych w „Logistyce a Jakość” w roku 2019 na temat efektywnych spotkań.

 

W smart2know obaj trenerzy będą prowadzić szkolenia z zakresu zarządzania zespołem, w tym motywowania, delegowania oraz efektywnego zarządzania spotkaniami. Ponadto, wprowadzą uczestników szkoleń w tajniki  zarządzania czasem i projektami .Jako wieloletni  i doświadczeni eksperci  poprowadzą także kursy z technik sprzedaży i negocjacji Już wkrótce katalog szkoleń smart2know zostanie wzbogacony o pozycje prowadzone przez Dariusza Wawrzenieckiego i Krzysztof Bobińskiego. Będziemy o tym na bieżąco informować.

 

 

[1] Facylitacja – ułatwianie procesu grupowego. Facylitator tworzy ramy pracy, pozwalające na wypracowanie rozwiązań przez uczestników.

 

Dodaj komentarz