szkolenia online

Szkolenia smart2know to połączenie doświadczenia i praktycznej wiedzy biznesowej w obszarze szkoleń z zakresu zarządzania, marketingu, sprzedaży i wellbeing.

Udział w szkoleniach smart2know to spotkania z najlepszymi specjalistami i praktykami. Od wielu lat zajmujemy się  zarządzaniem, marketingiem, sprzedażą i organizacją szkoleń.

Szkolenia smart2know to połączenie:

  • wiedzy i najnowszych trendów w prowadzeniu biznesu,
  • praktycznych case’ów i rozwiązań do wdrożenia w Twojej pracy.

Szkolenia smart2know pomogą:

  • rozwinąć Twoją firmę,
  • zdefiniować nowe źródła wzrostu,
  • poprawić wyniki sprzedażowe i lepiej zarządzać finansami,
  • wdrożyć nowe metody zarządzania,
  • zadbać o dobrostan swój i pracowników.

Skupiamy się na 4 filarach prowadzenia biznesu:

Usprawnij działania, procesy oraz decyzje i efektywnie osiągaj postawione cele.

Kreuj strategie. Wyznaczaj cele i grupy docelowe. Buduj komunikaty i dopasuj media do swojego przekazu.

Wyznaczaj efektywne cele sprzedażowe. Daj motywację i narzędzia swojemu zespołowi.

Dbaj o siebie i swoich pracowników. Poznaj proste sposoby na poprawę efektywności pracy.

Nasi eksperci

Katarzyna Grabowska-Wawrzeniecka

Katarzyna Grabowska – Wawrzeniecka 

Katarzyna jest naszym ekspertem  w sprawie szkoleń z zakresu zarządzania, marketingu internetowego i wellbeingu. Ma doświadczenie w pracy z międzynarodowymi firmami i rodzimym biznesem. Odpowie na Twoje pytania dotyczące programu szkoleń i ich organizacji, a także doradzi jakie szkolenie wybrać jeśli nie masz pewności, które z nich będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie. 

Katarzyna prowadzi zajęcia w ramach szkoleń otwartych oraz dedykowanych. Z braku czasu głównie dla Ministertwa Spraw Zagranicznych i firmy Colliers Poland. Od lat fascynuje się sposobami na podnoszenie efektywności szkoleń oraz wykorzystaniem rozwiązań online w swojej działaności. Jest także autorką scenariuszy do szkoleń e-learningowych i wielu artykułów branżowych.

Ukończyła studia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego i Centralnym Instrytucie Ochrony Pracy Państwowym Instytucie Badawczym, z którym jest związana poprzez swoją działaność ekspercką. Od ponad 20 lat pełni funkcje zarządcze w trzech firmach. 

Masz pytanie do Katarzyny? Mailto: k.wawrzeniecka@smart2know.pl


Karolina Przygońska

Karolina jest naszym ekspertem w zakresie szkoleń z zakresu marketingu, sprzedaży i zarządzania. Ma bogate doświadczenie zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i firmach MŚP.  Przez kilkanaście lat była związana z komercyjną częścią biznesu w branży FMCG. 

Liderka mulifunkcyjnych zespołów, opracowywała strategie rozwoju, roczne strategie aktywności promocyjnych i sprzedaży oraz zarządzała projektami cross-funkcyjnymi. 

Ukończyła certyfikowany kurs menadżerów, organizowany we współpracy z Persona Global, obejmujący m.in. zarządzanie wynikami, zarządzanie zespołem, zarządzanie lojalnością klientów i zarządzanie projektami metodą Kepner-Tregou. 

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego na kierunkach Zarządzanie i Marketing oraz Przedsiębiorczość. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Digital Marketingu, również na Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada Coaching Fundamentals Certificate wydany przez IBD Business School.

Pracuje i prowadzi zajęcia w językach polskim i angielskim, którym włada biegle m.in. dzięki studiom w Jonkoping Business School oraz pracy w Adam Smith Conferences w Londynie i międzynarodowym środowisku duży organizacji FMCG. 

Fascynuje się trendami i z pasją poszukuje rozwiązań zmierzających do optymalizacji działań i poprawy efektywności biznesu.

Masz pytanie do Karoliny? Mailto: k.przygonska@smart2know.pl

Dariusz Wawrzeniecki

Prowadzi szkolenia, wykłady, warsztaty w zakresie umiejętności osobistych, warsztaty Train the Trainer dla trenerów wewnętrznych, inteligencji emocjonalnej, zarządzania sobą, zarządzania konfliktem oraz negocjacji, mediacji, komunikacji, obsługi klienta, technik sprzedaży.

Jego warsztaty w trwały sposób podnoszą indywidualną i grupową skuteczność.

Psycholog, absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Doktorant Polskiej Akademii Nauk. Moderator. Facylitator. Trener rozwoju osobistego. Prowadzi szkolenia i coachingi w również języku niemieckim i rosyjskim.

Certyfikowany konsultant. Insights Discovery Practioner.

Wykładowca akademicki: -Uniwersytet SWPS, Podyplomowe Studia Trenerów Grupowych Uniwersytetu SWPS i Laboratorium Psychoedukacji.

Masz pytanie do Dariusza? Mailto: info@smart2know.pl

Krzysztof Bobiński

Głównym obszarem jego zainteresowań jest doskonalenie umiejętności przywódczych, funkcjonowanie zespołów oraz rozwiązywanie konfliktów (negocjacje, mediacje, facylitacja) ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji.

Posiada doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, zarówno w prowadzonych projektach jak i również w kierowaniu międzynarodowymi zespołami.

Z wyksztalcenia jest psychologiem. Dodatkowo uzyskał kompetencje potwierdzone certyfikatami w zakresie:

 Facilitation Foundation (umiejętności pracy z grupami),

Advisio: Competence Navigator, Delight Index, Synergia, Task Navigator, Star Tracks (diagnozowanie i rozwijanie zespołów),

Certyfikowany PRINCE2 Practioner (metodologii zarządzania projektami).

Prowadzi zajęcia również w języku angielskim.

Masz pytanie do Krzysztofa? Mailto: info@smart2know.pl

Anna Nowakowska

Naszą ekspertką w  sprawach organizacyjnych jest Anna. Anna odpowiada za terminy, rozliczenia i wszelkie sprawy organizacyjne. 

Masz problem z zapisem na szkolenie, kłopot z fakturą lub szukasz innego szkolenia niż te w naszej ofercie? Skontaktuj się z Anną! Mailto: info@smart2know.pl

Nauka online

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w trakcie szkoleń online!  Nasze szkolenia trwają od 4 h, choć oferujemy również całodniowe szkolenia. Wszystko zależy od zakresu wiedzy, jaką chcesz pozyskać. Jakie korzyści dają szkolenia smart2know?

•             Podnoszą kompetencje w najbardziej dynamicznych obszarach biznesu.

•             Dzięki formule online są dostępne z każdego miejsca w kraju i na świecie.

•             Szkolenia online to oszczędność czasu i konkurencyjna oferta cenowa.

•             Dostarczają wiedzę „w pigułce” w MAKSYMALNIE KRÓTKIM CZASIE. Cenimy i szanujemy Twój czas!

Wierzymy, że można wiele osiągnąć stosując poniższe zasady:

•             działając zgodnie z teorią „małych kroków”,

•             podejmując decyzje zgodnie z naszą ulubioną dewizą: 

„Nie chodzi o to, żeby robić wszystkie rzeczy we właściwy sposób. Chodzi przede wszystkim o to, aby robić właściwe rzeczy.” (– Peter Drucker).

Właśnie dlatego nasze szkolenia są krótkie, ale konkretne.

Będąc ekspertem w swojej dziedzinie wiecie co się sprawdza, a co nie niekoniecznie. Czasami jednak potrzebujecie rozwiązać problem lub skonfrontować swoje wyobrażenia z innymi.

Bez zbędnych kosztów, małymi kroczkami, szybko i skutecznie pomożemy stawić Ci czoło wyzwaniom, z którymi się mierzysz.

Jeśli wiesz z czym masz problem, rozwiązanie zwykle jest w zasięgu naszego Katalogu szkoleń.

Jeśli nie wiesz dlaczego coś nie działa, nie męcz się w samotności. Porozmawiaj z naszym ekspertem. 

Jeśli nie możesz znaleźć w katalogu szkolenia, które może Ci pomóc, napisz do nas kontakt@smart2know.pl.

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom prowadzimy szkolenia w formule zdalnej. Zalety nauki online dla Ciebie i Twojego biznesu to m.in.:

•           oszczędność czasu – dzięki formule online nie tracisz czasu na dojazd z i do miejsca szkolenia,

•            niższe koszty szkoleń,

•           możliwość inspiracji rozwiązaniami online,

•           pozyskanie nowych kontaktów z innych firm czy branż.

Opcja szkoleń online jest dostępna obok szkoleń stacjonarnych, które prowadzimy na podstawie tak zdefiniowanych zgłoszeń.