You are currently viewing Planner Marketera 2024

Planner Marketera 2024

Czy masz plan marketingowy na 2024? Jeśli nie, nic straconego! Ponieważ przekazujemy Ci Planner Marketera 2024.

Planner Marketera 2024 to kalendarz i źródło inspiracji do przeprowadzania ciekawych akcji marketingowych w 2024 roku. Można je realizować w digitalu lub offline. Dzięki niemu takie okazje jak np. Dzień teściowej, Światowy dzień grafika, czy Dzień posypki 🙂 wykorzystasz do aktywności promocyjnej.  Planner pozwoli Ci  znaleźć pomysł na sprzedaż w martwym sezonie, dotrzeć do wybranej grupy docelowej np. zawodowej lub ożywić komunikację zeswoimi odbiorcami! Ciesz się dodatkową sprzedażą z naszym Plannerem Marketera.

Akcje promocyjne w digital i offline marketingu

Planner Marketera 2024 to pomocne narzędzie w pracy każdego marketingowca. Posługując się nim ważne jest odpowiednie zaplanowanie działań w czasie. W Plannerze Marketera  2024 przedstawiamy przykład, jak podejść do przygotowania akcji marketingowej, która ma się odbyć online i za pośrednictwem tradycyjnych kanałów.

Planowanie akcji marketingowej

Zwróć uwagę, że rozpoczęcie prac odbywa się na min. 2 miesiące przed kluczowym wydarzeniem. Z kolei aktywność w social mediach zaczyna się na min. 2-3 tygodnie przed danym terminem. Wszystko zależy od charakteru akcji. Może się zdarzyć tak, że akcja promocyjna będzie startować w dniu, który jest istotnym terminem dla naszej działalności.

Planner Marketera 2024 od smart2know

Planner Marketera 2024 od smart2know to kalendarz z informacją o okazjach niemal każdego dnia w 2024 roku, które możesz wykorzystać jako inspirację do aktywności marketingowej.

Planner Marketera 2024 pomoże Ci zaplanować akcje marketingowe!

Krótko mówiąc, w każdym miesiącu znajdziesz znane, krajowe i międzynarodowe okazje. Z pewnością odkryjesz również takie, które mogą Cię pozytywnie zaskoczy!

Zapisz się do newslettera. Wyślemy Ci Planner Marketera 2024!

Udanego planowania!

Potrzebujesz wsparcia przy planowaniu i przygotowaniu akcji marketingowej? Skontaktuj się z nami!

Dodaj komentarz